تبلیغات
مهتاب نو - واریز یارانه
سلام به( مهتاب نو )وبلاگ خودتون خوش اومدین

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

واریز یارانه

یارانه ها

 

alt

             

 

 ...............کلیک کن

altایران اکونومیست: سرانجام رییس‌جمهور، زمان آغاز واریز یارانه نقدی به حساب خانوارها را اعلام کرد. محمود احمدی‌نژاد البته برای نخستین بار از این یارانه نقدی با عنوان «اولین قسط کمک دولت» یاد کرد و گفت: «از روز میلاد امام رضا (ع) اولین قسط کمک دولت در قالب یارانه‌ها به حساب مردم واریز خواهد شد.»


رییس‌جمهور در عین حال وعده داد که «در اواخر هفته آینده» با حضور در یک برنامه تلویزیونی «جزئیات طرح» هدفمند کردن یارانه‌ها را اعلام کند و به نظر می‌رسد با این وعده احمدی‌نژاد، اصلاح قیمت‌ها دست کم تا هفته آینده و زمان این برنامه تلویزیونی به تعویق افتد. ضمن اینکه بر اساس سخنان بهروز مرادی، مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها، واریز یارانه نقدی به صورت نوبتی میان استان‌ها انجام خواهد شد و استان‌های تهران، البرز، قم و قزوین آخرین استان‌هایی خواهند بود که از یارانه نقدی برخوردار می‌شوند. هرچند وعده داده شده است که تا پایان مهرماه، حساب همه خانوارهای متقاضی در همه استان‌های کشور شارژ شود.همزمان، خبرگزاری فارس در گزارشی از «آماده باش بانك‌ها برای جذب 4 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی از سه‌شنبه» خبر داده و آن را مجموع یارانه نقدی خانوارها برای دو ماه مهر و آبان دانسته است. یارانه نقدی‌ای که بر اساس گفته‌های محمدرضا فرزین، سخنگوی طرح تحول اقتصادی در شهریورماه، «تا قبل از آغاز اصلاح قیمت‌ها در قالب هدفمندی، یارانه‌ها قابل برداشت نیست.»
احمدی نژاد: یارانه نقدی از فردا
رییس‌جمهور که روز گذشته در جمع مردم اردبیل سخنرانی می‌کرد، گفت: از روز میلاد امام رضا (ع) اولین قسط كمك دولت در قالب یارانه‌ها به حساب مردم واریز خواهد شد.
آن‌گونه که ایسنا گزارش داده است، محمود احمدی‌نژاد همچنین گفت: ان‌شاءالله در اواخر هفته آینده در یك گفت‌وگوی تلویزیونی جزئیات طرح هدفمند كردن یارانه‌ها و اجرای آن را توضیح خواهم داد.رییس‌جمهور با اشاره به اهداف اجرای قانون یارانه‌ها تصریح کرد: نباید این طور باشد كه عده‌ای 30 برابر ببرند و عده دیگر چیزی نصیب‌شان نشود، دولت می‌خواهد حق هر كس را در جیب خودش بگذارد تا خود او حقش را مدیریت كند.وی افزود: برنامه دولت در این ارتباط عالمانه است و قدم به قدم جلو می‌رود. كسانی كه 20 سال نتوانستند این موضوع را اجرا كنند و سه سال به دولت نهم فشار آوردند كه این طرح را اجرا كند، اكنون كه این طرح تبدیل به قانون شده است، شروع به داد و فریاد كردند، ولی من به شما می‌گویم كه چیزی نمی‌شود الا این‌كه حق ملت از گلوی شما گرفته می‌شود و به ملت بازگردانده می‌شود.احمدی‌نژاد تصریح كرد: كسبه، بازرگانان، صنعت‌گران، بخش‌های خدمات و انسان‌های دلسوز و صالح دیگر بخش‌ها در كنار دولت قرار گرفتند و با هم قرار گذاشتیم كه این قانون را به خوبی اجرا كنیم و ان‌شاءالله به لطف خداوند از روز اول اجرای این قانون وضعیت اكثریت ملت ایران كه در حال حاضر متوسط یا بعضا رو به پایین بوده است بهتر خواهد شد و چشمان شیاطین كور خواهد شد.وی ادامه داد: مصرف انرژی در كشور ما بالا است و باید ما دست به دست هم دهیم و به قدر امكان مصرف انرژی را كاهش بدهیم. رییس‌جمهور همچنین با اشاره به تلاش غربی‌ها برای اینكه ملت ایران پیشرفت نكند و تحریم‌هایی كه در این ارتباط وضع كرده‌اند، گفت: جوانان و صنعتگران ایرانی كالاهای تحریم‌شده را خواهند ساخت و به جهان صادر خواهند كرد. وی با اشاره به تلاش و جنجال‌سازی غربی‌ها در مورد تحریم بنزین گفت: ملت ایران زیر بار حرف زور نمی‌رود و نه تنها ما خودمان بنزین مورد نیازمان را تولید كرده‌ایم، بلكه بخشی از آن را نیز صادر كرده‌ایم و زمانی كه آنها این موفقیت ایران را دیدند اكنون در خلیج‌فارس صف كشیده‌اند كه بنزین خود را به قیمت پایین‌تر به ما بفروشند.
آماده باش بانک‌ها برای جذب 4 هزار میلیارد تومان یارانه
اعلام واریز یارانه‌های نقدی از فردا در حالی است كه پیشتر مسوولان بانك‌ها و بانك مركزی از آمادگی كامل برای اجرای این طرح خبر داده بودند.آنگونه که خبرگزاری فارس گزارش داده است، بر اساس قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، دولت در سال جاری موظف به آزاد سازی 20 هزار میلیارد تومان یارانه است كه طبق قانون حداقل 50 درصد این مبلغ یعنی 10 هزار میلیارد تومان به صورت نقدی به مردم پرداخت می‌شود و دولت حق دارد كه 10 درصد از سهم خود را هم به این رقم اضافه كند كه با این حساب و طبق اعلام قبلی دولت برای سال جاری حدود 12 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به حساب مردم واریز می شود. این در حالی است كه دولت اعلام كرده است، اولین مرحله توزیع نقدی یارانه‌ها از روز سه‌شنبه و به میزان دو ماه به حساب مردم در بانك‌ها واریز می‌شود. بر این اساس یك سوم مجموع یارانه‌های نقدی كه قرار است بین مردم توزیع شود، حداقل 4 هزار میلیارد تومان برآورد شده كه طبق وعده دولت به حساب مردم در بانك‌ها واریز خواهد شد.
مهلت افتتاح حساب مجدد تا 29 مهر
در همین حال، سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام كرد: كسانی كه برای درج حساب خود در سامانه الكترونیكی و دریافت یارانه نقدی با مشكل مواجه بوده‌اند، می‌توانند تا پنج‌شنبه 29 مهر در یكی از بانك‌ها افتتاح حساب كرده و شماره آن را در سامانه درج كنند. در اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه‌ها آمده است: آن دسته از سرپرستان خانوار كه قبلا شماره حساب خود را جهت واریز نقدی یارانه‌ها در سامانه الكترونیكی وزارت رفاه و تامین اجتماعی به نشانی www.refahi.ir درج نموده، لكن حساب آنان از طریق بانك مربوطه مورد تایید قرار نگرفته است، می‌توانند حداكثر تا تاریخ 29/7/1389 نسبت به افتتاح حساب جدید در یكی از بانك‌های كشور اقدام و شماره آن را در سامانه درج و از طریق سامانه اطمینان حاصل كنند كه ثبت حساب آنها به صورت قطعی صورت گرفته است. بدیهی است در صورت عدم مراجعه اینگونه افراد در مهلت مقرر، یارانه نقدی در این مرحله به آنان پرداخت نخواهد شد.
واریز یارانه نقدی به صورت یکسان
مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها، از واریز یارانه‌های نقدی، به صورت یکسان در سراسر کشور خبر داد. به گزارش واحد مرکزی خبر، بهروز مرادی افزود: به طور قطع در مرحله‌های بعدی، مبلغ یارانه نقدی متناسب با طبقه‌بندی گروه‌های درآمدی خواهد بود. وی با بیان اینکه بی شک اجرای این قانون، قدرت خرید مردم را افزایش می‌دهد، گفت: با تحلیلی که از وضع سبد خانوارها شده، افزایش قدرت خرید امری قطعی است.مدیرعامل طرح هدفمندی یارانه‌ها، درباره چگونگی انسداد مبلغ یارانه‌های واریزی به حساب بانکی سرپرستان خانوار گفت: نرم‌افزار شبکه بانکی کشور، قابلیت انسداد این مبلغ را دارد و سرپرستان خانوار می‌توانند جز مبلغ یارانه نقدی از حسابشان دریافت یا پرداخت داشته باشند. مرادی افزود: پس از اعلام زمان و ساعت اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، این مبالغ در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

درباره وبلاگ

((سلام ))

برای بهتر شدن این وبلاگ
نظر بدید
مدیر وبلاگ : مهتاب نو

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

ساعت فلش برای وبلاگ و سایت